See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy zamiatarek ulicznych i chodnikowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa siedmiu (7) sztuk zamiatarek ulicznych przekazanych do użytkowania Zamawiającemu na podstawie umowy najmu 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia (OPZ), 2.2. Załączniku nr 3 do SWZ: wzór umowy.
Interne Kennung: 1/6/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji