See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę w ramach Projektu pod nazwą. "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)" realizowanego w ramach POIiŚ 2021 -2027, pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych do każdego obiektu oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (koncepcja dla każdej z części, podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.
Vorherige Bekanntmachung: 384111-2025
Interne Kennung: SA.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zgodnie z art. 138 ust.4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbudowa zbiornika Pieczkówiec w Leśnictwie Czółna
Interne Kennung: Część 1 Odbudowa zbiornika Pieczkówiec w Leśnictwie Czółna
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja dwóch zbiorników w Ogrodach w Leśnictwie Jasień
Interne Kennung: Część 2: Modernizacja dwóch zbiorników w Ogrodach w Leśnictwie Jasień
Los: LOT-0003
Titel: Odbudowa zbiornika w Zawadach w Leśnictwie Wielka Wola
Interne Kennung: Część 3: Odbudowa zbiornika w Zawadach w Leśnictwie Wielka Wola
Los: LOT-0004
Titel: Budowa zastawek i przepustu oraz przebudowa drogo-grobli na Podjesionkach w Leśnictwie Jasień
Interne Kennung: Część 4:Budowa zastawek i przepustu oraz przebudowa drogo-grobli na Podjesionkach w Leśnictwie Jasień
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Budowa zastawek przy Niwie w Leśnictwie Jasień
Interne Kennung: Część 5: Budowa zastawek przy Niwie w Leśnictwie Jasień