642255-2026 - Ergebnis
Belgien – Verschiedene Molkereierzeugnisse – Raamovereenkomst voor het leveren van zuivel 2027-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van zuivel 2027-2028
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aankoop van zuivel en kaas voor een periode van minstens 2 jaar.
Interne Kennung: PPP0VF-151/6162/2026/015/IDS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15550000 Verschiedene Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zuivel 2027-2028
Beschreibung: Zuivel 2027-2028
Interne Kennung: 2026/011 IDS_1