2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług public relations oraz usługi pośrednictwa w zakupie powierzchni w mediach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia PR dla Departamentu Komunikacji i Marketingu PARP oraz świadczenie usługi polegającej na pośrednictwie w zakupie mediów. Zamówienie jest podzielone na części.
Interne Kennung: p/16/DKM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług public relations (część 1)
Beschreibung: W ramach Części 1 zamówienia: bieżące wsparcie zespołu komunikacji i mediów Zamawiającego w zakresie działań PR, Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji następujących Zadań: Zadanie 1 Przygotowywanie materiałów, m. in. przeprowadzanie wywiadów z beneficjentami (przykłady projektów), ekspertami oraz przedstawicielami zaangażowanych środowisk, opracowywanie relacji z wydarzeń organizowanych przez Zamawiającego lub z jego udziałem. W ramach zadania przygotowywane będą również teksty dotyczące wydanych raportów przez Zamawiającego. Wysyłka informacji prasowych i komunikatów (tekstów przygotowanych przez Zamawiającego lub materiałów przygotowanych przez Wykonawcę) do mediów; Zadanie 2 Obejmuje obsługę techniczną działań PR, takich jak wydarzenia czy konferencje prasowe, w tym nagłośnienie i oświetlenie, sprzęt multimedialny i obsługę prezentacji oraz rejestrację wydarzenia i jego transmisję; Zadanie 3 Obejmuje codzienny monitoring mediów, w tym działania z zakresu zarządzania kryzysowego – sytuacja kryzysowa to pojawienie się w mediach informacji negatywnie oddziaływującej na wizerunek Zamawiającego – do efektywnego zarządzania sytuacją kryzysową/kryzysem w mediach. Wykonawca otrzyma dostęp do serwisu monitorującego media, który Zamawiający ma zapewniony w ramach odrębnej umowy, aby mógł na bieżąco śledzić doniesienia o Zamawiającym, w tym potencjalne sytuacje kryzysowe.
Interne Kennung: p/16/DKM/2025 (1)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje: a) termin świadczenia usługi: do 12 miesięcy po zakończeniu zamówienia podstawowego b) zakres usługi: dla Części 1 - Zadanie 1; Zadanie 2 będzie obejmowało realizację 2 wydarzeń. Zadanie 3 będzie obejmowało wymiar około 30 godzin
Los: LOT-0002
Titel: Usługa pośrednictwa w zakupie powierzchni w mediach (część 2)
Beschreibung: W ramach Części 2 zamówienia: pośrednictwo w zakupie mediów, Wykonawca będzie zobowiązany do realizacji następujących zadań: a) pośrednictwa przy zakupie powierzchni w prasie oraz serwisach internetowych w celu zamieszczania publikacji informacyjnych, edukacyjnych, upowszechniających, promocyjnych lub reklamowych (w formie m.in. tekstu, baneru, wideo, reklamy, podcastu itp.), wraz z ich opracowaniem. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zlecania publikacji także w prasie zagranicznej, przy czym tego rodzaju zlecenia będą miały charakter incydentalny; b) pośrednictwa przy zakupie czasu antenowego w celu emisji audycji lub materiałów radiowych i telewizyjnych o charakterze informacyjnym, edukacyjnym, upowszechniającym, promocyjnym lub reklamowym, wraz z ich przygotowaniem; c) rekomendacji i nawiązaniu współpracy z osobami opiniotwórczymi (takimi jak influencerzy branżowi, edukacyjni, eksperci tematyczni, liderzy opinii, mikroinfluencerzy lokalni i regionalni, vlogerzy, podcasterzy oraz twórcy treści specjalistycznych) w celu realizacji działań informacyjnych, edukacyjnych, promocyjnych lub reklamowych za pośrednictwem aktywności prowadzonych m.in. w mediach społecznościowych, na blogach itp.; d) organizacji misji dziennikarskich, polegających na organizacji i koordynacji wyjazdów przedstawicieli mediów (np. dziennikarzy, blogerów, twórców treści) w celu przygotowania materiałów informacyjnych, edukacyjnych lub promocyjnych, w szczególności dotyczących działalności Zamawiającego, realizowanych przez niego projektów lub tematów objętych kampanią informacyjną.
Interne Kennung: p/16/DKM/2025 (2)
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341200 Werbeverwaltung
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje: a) termin świadczenia usługi: do 12 miesięcy po zakończeniu zamówienia podstawowego b) zakres usługi: zadania wskazane w pkt. a-d dla zamówienia podstawowgo