2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych na potrzeby Jednostek Organizacyjnych Gminy Stalowa Wola
Beschreibung: Dostawa mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych na potrzeby Jednostek Organizacyjnych Gminy Stalowa Wola. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych własnym transportem do siedziby każdej z Jednostek, na rzecz których zamówienie jest wykonywane. Meble muszą być fabrycznie nowe, kompletne, odpowiedniej jakości i funkcjonalności, wolne od wad, wykonane z materiałów dopuszczonych do obrotu na terenie RP, powszechnego stosowania i użytkowania. Meble powinny być oznakowane przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. Wykonawca jest obowiązany posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa (jeżeli występują) i okazać je na każde żądanie Zamawiających - Jednostki Organizacyjne Gminy Stalowa Wola na etapie realizacji umowy – dostawy/odbioru. Odwołania do norm i certyfikatów w opisie przedmiotu zamówienia należy odczytywać z formułą „lub równoważne”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zapotrzebowaniem ilościowo-jakościowym, stanowi Załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 272690-2026
Interne Kennung: ZP-III.261.103.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39161000 Kindergartenmöbel, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych na potrzeby jednostek organizacyjnych Gminy Stalowa Wola
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych na potrzeby Jednostek Organizacyjnych Gminy Stalowa Wola tj.: 1) Żłobek Miejski w Stalowej Woli Al. Jana Pawła II 5A, 37-450 Stalowa Wola 2) Żłobek Miejski nr 3 ul. KEN 1, 37-450 Stalowa Wola 3) Miejski Żłobek Integracyjny ul. Poniatowskiego 55A, 37-450 Stalowa Wola 4) Przedszkole nr 1 ul. Niezłomnych 2A, 37-450 Stalowa Wola, 5) Przedszkole nr 4 ul. Wańkowicza 72/1, 37-450 Stalowa Wola 6) Przedszkole nr 5 im. Juliana Tuwima w Stalowej Woli ul. Mieszka I-go 5, 37-450 Stalowa Wola 7) Przedszkole nr 6 ul. Partyzantów 10, 37-450 Stalowa Wola 8) Przedszkole nr 10 im. Marii Kownackiej w Stalowej Woli Al. Jana Pawła II 11, 37-450 Stalowa Wola 9) Przedszkole nr 11 Al. Jana Pawła II 6, 37-450 Stalowa Wola 10) Przedszkole nr 15 ul. Obrońców Westerplatte 1, 37-450 Stalowa Wola 11) Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori w Stalowej Woli ul. Poniatowskiego 33, 37-450 Stalowa Wola 12) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli ul. Dmowskiego 9, 37-450 Stalowa Wola 13) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Stalowej Woli ul. Niezłomnych 1, 37-450 Stalowa Wola 14) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Energetyków w Stalowej Woli ul. Energetyków 18, 37-450 Stalowa Wola 15) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Stalowej Woli ul. Rozwadowska 10, 37-450 Stalowa Wola 16) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im Szarych Szeregów ul. Wojska Polskiego 9, 37-450 Stalowa Wola 17) Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli ul. Poniatowskiego 55, 37-450 Stalowa Wola 18) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Stalowej Woli ul. Wojska Polskiego 9, 37-450 Stalowa Wola 19) Centrum Aktywności Seniora Aleje Jana Pawła II 10, 37-450 Stalowa Wola 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zapotrzebowaniem ilościowo-jakościowym, stanowi Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę mebli biurowych, szkolnych oraz przedszkolnych własnym transportem do siedziby każdej z Jednostek, na rzecz których zamówienie jest wykonywane. 4. Meble muszą być fabrycznie nowe, kompletne, odpowiedniej jakości i funkcjonalności, wolne od wad, wykonane z materiałów dopuszczonych do obrotu na terenie RP, powszechnego stosowania i użytkowania. Meble powinny być oznakowane przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. Wykonawca jest obowiązany posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa (jeżeli występują) i okazać je na każde żądanie Zamawiających - Jednostki Organizacyjne Gminy Stalowa Wola na etapie realizacji umowy – dostawy/odbioru. Odwołania do norm i certyfikatów w opisie przedmiotu zamówienia należy odczytywać z formułą „lub równoważne”. 5. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i w sposób zapewniający ich wysoką jakość. Wykonawca zobowiązuje się skierować do wykonania przedmiotu umowy wykwalifikowany personel, dysponujący odpowiednią wiedzą umożliwiającą sprawne i terminowe wykonanie przedmiotu umowy. 6. Wykonawca zrealizuje dostawy do siedziby poszczególnych Zamawiających/Jednostek własnym transportem, na własny koszt. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje również rozładunek oraz wniesienie w miejsca uzgodnione z przedstawicielami poszczególnych Zamawiających - Jednostki organizacyjne Gminy Stalowa Wola. 7. Wykonawca zrealizuje montaż na życzenie dla wybranych Jednostek organizacyjnych tj.: - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kochanowskiego w Stalowej Woli - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 im. Szarych Szeregów w Stalowej Woli - Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Stalowej Woli. 8. Dostawę oraz montaż mebli Wykonawca zrealizuje po każdorazowym uzgodnieniu tej kwestii z Zamawiającym. 9. Wykonawca powiadomi przedstawiciela Zamawiającego - Jednostkę organizacyjną Gminy Stalowa Wola, na rzecz którego dostawa jest wykonywana telefonicznie lub e-mailem o terminie dostawy nie później niż 3 dni przed planowaną dostawą. Dostawy mogą być realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Zmiana dni lub godzin realizacji dostaw jest możliwa po uzyskaniu zgody Zamawiających - Jednostki organizacyjne Gminy Stalowa Wola. Realizacja zamówienia powinna odbywać się w taki sposób, aby zminimalizować uciążliwość i zakłócenia pracy w siedzibach Zamawiającego. 10. Na Wykonawcy ciąży odpowiedzialność z tytułu uszkodzenia lub utraty przedmiotu zamówienia, aż do chwili potwierdzenia odbioru przez poszczególne Jednostki. Za szkody wynikłe w czasie transportu, rozładunku i montażu odpowiedzialność ponosi Wykonawca. 11. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie parametry techniczne i użytkowe, określone w SWZ oraz w Załączniku nr 1 do SWZ, a w szczególności: - musi posiadać wszelkie wymagane prawem atesty, badania lub certyfikaty potwierdzające zgodność z przepisami, w tym wymaganiami wynikającymi z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach z dnia 31 grudnia 2002 r. (Dz. U. z 2020, poz. 1604 z późn.zm.); - musi być zgodny z normami właściwymi dla danego asortymentu (EN lub PN) i obowiązującymi wymaganiami techniczno-eksploatacyjnymi obowiązującymi na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (RP); - musi być fabrycznie nowy, posiadać oryginalne opakowanie z zabezpieczeniami stosowanymi przez danego producenta w sposób gwarantujący, iż produkt nie był użyty od momentu wyprodukowania; - musi posiadać naniesiony na opakowaniu opis jednoznacznie identyfikujący produkt, znak firmowy producenta; - na cały przedmiot zamówienia musi zostać udzielona gwarancja jakości, której bieg rozpoczyna się od daty wydania danego asortymentu/mebla do poszczególnej Jednostki.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39160000 Schulmöbel, 39161000 Kindergartenmöbel