642316-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Zakopane-Olcza
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP Zakopane-Olcza
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 dla OSP OLCZA: a) Klasa pojazdu (wg PN-EN 1846-2): S (ciężka). Kategoria pojazdu (wg PN-EN 1846-1): 2 (uterenowiona). Pojazd musi spełniać wymagania Polskiej Normy PN-EN 1846-2 lub równoważnej; b) Minimalna moc silnika: 335 kW; c) Zautomatyzowana lub automatyczna skrzynia biegów; d) Zbiornik wody o pojemności min. 5000 l; e) Maksymalna wysokość całkowita pojazdu nie większa niż 3300 mm (z drabiną dwuprzęsłową); f) Maksymalna długość nie większa niż 8800 mm; g) Wymagana minimalna gwarancja na samochód 24 miesiące. Okres udzielanej gwarancja na zabudowę i podwozie pojazdu stanowi kryterium oceny ofert. 2. Samochód musi posiadać świadectwo dopuszczenia wyrobu do stosowania w jednostkach ochrony przeciwpożarowej, wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie.
Vorherige Bekanntmachung495128-2025
Interne KennungBZP.271.41.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001