2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i zabudowa części do turbiny gazowej PGT10 w KPMG „Mogilno”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i zabudowa części do turbiny gazowej PGT10 w KPMG „Mogilno” (Palędzie Dolne, 88-300 Mogilno), dalej jako „Przedmiot zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: ETAP I – dostawa części 1. Dostawy części i podzespołów na potrzeby wymiany łopatek I-go stopnia wału HP w trakcie prac remontowych strefy gorącego gazu turbiny gazowej PGT10 zestawu TK31, 2. Prace odbiorowe. ETAP II – usługi wymiany łopatek I-go stopnia wału HP 1. PRACE USŁUGOWE – OPCJA I – podstawowe Usługa (prace obiektowe) w zakresie wymiany łopatek i dysz I-go stopnia wirnika HP oraz innych podzespołów turbiny gazowej PGT10 zestawu TK31 prod. Nuovo Pignone na zamontowanym wirniku (dalej jako „Opcja I”). 2. PRACE USŁUGOWE – OPCJA II – objęte prawem opcji Usługa (prace obiektowe) w zakresie wymiany łopatek i dysz I-go stopnia wirnika HP oraz innych podzespołów turbiny gazowej PGT10 zestawu TK31 prod. Nuovo Pignone, w przypadku trudności z wymianą na zamontowanym wirniku. W opcji II prace usługowe będą polegać na demontażu / rozmontowaniu wirnika HP turbiny gazowej PGT10 zestawu TK31, w celu przeprowadzenia określonej procedury wymiany łopatek I-go stopnia (S1B) i montażu wirnika HP. W tym wypadku procedura demontażu S1B przewiduje również demontaż i montaż łopatek drugiego stopnia (S2B) na wymontowanym wirniku HP (dalej jako „Opcja II”). 3. Prace odbiorowe i dokumentacja powykonawcza dla zabudowy dostarczonych części dla zestawu TK31. Szczegółowy zakres prac objętych Przedmiotem zamówienia określony został w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej jako „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 24ZAK092
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42113300 Teile für Gasturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 42124340 Teile für Gaskompressoren, 42113000 Teile für Turbinen, 42112300 Gasturbinen, 42110000 Turbinen und Motoren, 42113390 Brennstoffsysteme, 42112000 Turbinenanlagen, 42112400 Turbinenausrüstung, 42112410 Turbineninstrumente, 42100000 Maschinen für die Erzeugung und Nutzung von mechanischer Energie, 45333000 Installation von Gasanlagen, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 51133100 Installation von Gasturbinen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z poniższymi zasadami: 1. prawo opcji polega na wyborze sposobu realizacji usług w ramach Przedmiotu zamówienia dla Etapu II, o którym mowa w pkt 3.2.2.2 SWZ (opisanego jako OPCJA II), zamiast sposobu realizacji usług, o którym mowa w pkt 3.2.2.1 SWZ (opisanego jako OPCJA I), 2. Zamawiający skorzysta z prawa opcji – OPCJA II, jeżeli podczas demontażu łopatek I-go stopnia wirnika HP (S1B) na zamontowanym wirniku okaże się, że niektóre łopatki będą przywarte do koła i konieczne będzie rozmontowanie wirnika w celu przeprowadzenia określonej procedury ich demontażu. W tym wypadku procedura demontażu S1B przewiduje demontaż i montaż łopatek drugiego stopnia (S2B). W tym wypadku potrzebna będzie dostawa dodatkowych części przy procedurze demontażu i montażu rotora i łopatek drugiego stopnia (SB2), 3. wartość usług objętych prawem opcji określał będzie Formularz cenowy, 4. wykonawca zrealizuje zamówienie objęte prawem opcji w terminie obowiązywania umowy na warunkach określonych w SWZ i zawartej umowie.