See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering kunstmest inclusief bijbehorende dienstverlening
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een [raam]overeenkomst met één of meerdere opdrachtnemers ten behoeve van het leveren van Kunstmest en bijbehorende dienstverlening, zodat WUR de exploitatie van haar landbouwgronden op een duurzame en verantwoorde wijze kan uitoefenen. De bijbehorende dienstverlening bestaat onder andere uit het adviseren gevraagd en ongevraagd over (het juiste gebruik van het juiste product voor een bepaalde situatie) Kunstmest, bemestingsstrategie en regelgeving.
Interne Kennung: 2025-MER-T144074
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lelystad
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken
Los: LOT-0002
Titel: Wageningen
Los: LOT-0003
Titel: Westmaas
Los: LOT-0004
Titel: Vredepeel
Los: LOT-0005
Titel: Valthermond en Rolde