64235-2024 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel – Sukcesywna dostawa w roku 2024 leków do terapii wirusowego zapalenia wątroby typu C w ramach programu lekowego finansowanego ze środków NFZ na potrzeby Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa w roku 2024 leków do terapii wirusowego zapalenia wątroby typu C w ramach programu lekowego finansowanego ze środków NFZ na potrzeby Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do terapii wirusowego zapalenia wątroby typu C w ramach programu lekowego finansowanego ze środków NFZ na potrzeby Wrocławskiego Centrum Zdrowia SPZOZ. Zamówienie zostało podzielone na trzy odrębne Części: Część nr 1 – Dostawa preparatu zawierającego Glekaprewir + pibrentaswir Część nr 1 zamówienia obejmuje dostawę 220 opakowań (po 84 tabl./op.) preparatu zawierającego 100 mg glekaprewiru i 40 mg pibrentaswiru (Glecaprevirum + Pibrentasvirum 100 mg + 40 mg) w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 do <18lat (zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego), stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ. Część nr 2 – Dostawa preparatu zawierającego Sofosbuwir + welpataswir Część nr 2 zamówienia obejmuje dostawę 75 opakowań (po 28 tabl./op.) preparatu zawierającego 400mg sofosbuwiru i 100mg welpataswiru w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 do <18lat (zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego), stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ Część nr 3 – Dostawa preparatu zawierającego Sofosbuwir + welpataswir oraz woksylaprewir Część nr 3 zamówienia obejmuje dostawę 9 opakowań (po 28 tabl./op.) preparatu zawierającego 400mg sofosbuwir, 100mg welpataswiru oraz 100mg woksylaprewiru w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych, stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ
Interne Kennung: WCZ/P/D -4/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa preparatu zawierającego Glekaprewir + pibrentaswir
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia obejmuje dostawę 220 opakowań (po 84 tabl./op.) preparatu zawierającego 100 mg glekaprewiru i 40 mg pibrentaswiru (Glecaprevirum + Pibrentasvirum 100 mg + 40 mg) w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 do <18lat (zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego), stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Tak. Zamawiający informuje, że korzystając z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie prawo opcji tj. prawo do zwiększenia o max 10% ilości zamawianych leków do terapii wirusowego zapalenia wątroby typu C w ramach danej części. Szczegółowy opis warunków zastosowania opcji zawarto w pkt. 18 IDW (część I SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa preparatu zawierającego Sofosbuwir + welpataswir
Beschreibung: Część nr 2 zamówienia obejmuje dostawę 75 opakowań (po 28 tabl./op.) preparatu zawierającego 400mg sofosbuwiru i 100mg welpataswiru w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 do <18lat (zgodnie z Charakterystyką Produktu Leczniczego), stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa preparatu zawierającego Sofosbuwir + welpataswir oraz woksylaprewir
Beschreibung: Część nr 3 zamówienia obejmuje dostawę 9 opakowań (po 28 tabl./op.) preparatu zawierającego 400mg sofosbuwir, 100mg welpataswiru oraz 100mg woksylaprewiru w jednej tabletce, wskazanego w leczeniu przewlekłego zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C (HCV) u dorosłych, stosowany w ramach programu lekowego NFZ B.71 - LECZENIE PRZEWLEKŁEGO WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY TYPU C TERAPIĄ BEZINTERFERONOWĄ.
Interne Kennung: Część nr 3