642350-2026 - Wettbewerb
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Przedłużenie wsparcia dla urządzeń sieciowych JUNIPER na okres 12 miesięcy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedłużenie wsparcia dla urządzeń sieciowych JUNIPER na okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego przełączników sieciowych firmy Juniper (zwanych dalej jako Urządzenia) oraz zapewnienie wsparcia dla posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania do zarządzania Urządzeniami. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.38.2026.497.KZW[KSC2026REZ]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001