2. Verfahren
Verfahren
Titel: AT-2026-08 Marktconsultatie Meerjarenprogramma Geluidsanering (MJPG) 29/30
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil Rijkswaterstaat marktpartijen informeren en vroegtijdig betrekken bij de voorbereiding van de voorgenomen aanbesteding voor het Meerjarenprogramma Geluidsanering 2029/2030. Rijkswaterstaat nodigt marktpartijen uit om mee te denken over de uitvoerbaarheid, marktcapaciteit, contractering, risicoverdeling en duurzaamheid van de opgave. Zie marktconsultatiedocument.
Interne Kennung: AT-2026-08
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze marktconsultatie wil Rijkswaterstaat marktpartijen informeren en vroegtijdig betrekken bij de voorbereiding van de voorgenomen aanbesteding voor het Meerjarenprogramma Geluidsanering 2029/2030. Rijkswaterstaat nodigt marktpartijen uit om mee te denken over de uitvoerbaarheid, marktcapaciteit, contractering, risicoverdeling en duurzaamheid van de opgave.
Interne Kennung: 1