2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van meubilair voor kantoor, vergaderzalen en overige interieurinrichting
Beschreibung: Leveren van meubilair voor kantoor, vergaderzalen en overige interieurinrichting
Interne Kennung: AZO 2026 – kantoormeubilair en overige interieurinrichting
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AZO 2026 – kantoormeubilair en overige interieurinrichting - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van meubilair voor kantoor, vergaderzalen en overige interieurinrichting (vb. tapijten, gordijnen etc.), met als referentie: AZO 2026 – kantoormeubilair en overig interieurinrichting.
Interne Kennung: 1