2. Verfahren
Verfahren
Titel: Applicatie Vergunning, Toezicht en Handhaving
Beschreibung: Het vinden van de juiste leverancier voor de applicatie voor Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH). -
Interne Kennung: K011537
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Applicatie Vergunning, Toezicht en Handhaving Gemeente Etten-Leur
Beschreibung: Het leveren, implementeren, en onderhouden van het VTH zaak- en registratiesysteem inclusief benodigde koppelingen. Onder implementeren valt ook de Conversie van data vanuit de huidige naar de nieuwe Programmatuur. Wat betreft de Conversie dient er data geconverteerd te worden vanuit LEEF van Stadsbeheer, en Zaaksysteem van xxllnc. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nee.