See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w ilościach i asortymencie wskazanych w Formularzach asortymentowo-cenowych zawartych w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 726442-2025
Interne Kennung: DZA.381.44.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 LEKI RÓŻNE cz. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 LEKI KARDIOLOGICZNE/ LEKI DIABETOLOGICZNE/ LEKI DZIAŁAJĄCE NA OUN / I INNE
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 LEKI RÓŻNE cz.2
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 LEKI RÓŻNE cz. 3
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 LEKI AMPUŁKOWE
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6 LEKI RÓŻNE cz. 4
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7 LEKI DO STOSOWANIA ZEWNĘTRZNEGO
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8 LEKI RÓŻNE cz. 5
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9 LEKI PSYCHOTROPOWE/ LEKI OPIOIDOWE
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10 LLEKI KARDIOLOGICZNE I DIABETOLOGICZNE
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11 LEKI PRZECIWBAKTERYJNE /LEKI CHEMIOTERAPEUTYCZNE/PRZECIWGRZYBICZE
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12 LEKI PRZECIWBAKTERYJNE i inne
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13 LEKI RÓŻNE cz. 6
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14 GĄBKA GARAMYCYNOWA
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15 LEKI RÓŻNE cz. 7
Interne Kennung: Pakiet 15