642439-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung – Kyberbezpečnost - zvýšení dostupnosti a odolnosti IS - 2. část - Provozní monitoring a logování, zálohování, licencování
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKyberbezpečnost - zvýšení dostupnosti a odolnosti IS - 2. část - Provozní monitoring a logování, zálohování, licencování
BeschreibungPředmětem nadlimitní veřejné zakázky s názvem „Kyberbezpečnost - zvýšení dostupnosti a odolnosti IS - 2. část - Provozní monitoring a logování, zálohování, licencování“ je pořízení Log managementu (HW a SW) pro sběr, uchování a vyhodnocování logů. Dále pořízení zálohovacího SW včetně HW, pro automatizované zálohování a obnovu kritických systémů, upgrade a rozšíření stávajícího řešení pokrytí sídla zadavatele signálem wi-fi a pořízení uživatelských licencí, a to vše v rozsahu a za podmínek stanovených v technické specifikaci (Příloha č. 6 ZD) a splňující požadavky chystané úpravy zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti a prováděcí vyhlášky č. 82/2018 Sb., o kybernetické bezpečnosti dané směrnicí Evropské unie NIS2, platné od 16. ledna 2023. Předmětem plnění je i implementace SW a poskytnutí služeb spočívající v proškolením IT personálu v sídle objednatele k zajištění spolehlivého provozu a dohledu všech provozovaných systémů IS/IT.
Interne KennungSZ MČ P7 240830/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72317000 Datenspeicherung, 48820000 Server, 32413100 Router für Netzwerke, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001