2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerkdienstverlening
Beschreibung: De huidige Overeenkomst van Opdrachtgever inzake Netwerkdienstverlening loopt 1 januari 2026 af. Opdrachtgever start deze Aanbesteding met als doel om één Raamovereenkomst af te sluiten voor de duur van 1 januari 2026 tot 1 januari 2029 en driemaal een optionele verlenging van 12 maanden inzake de Netwerkdienstverlening. 1
Interne Kennung: 25.EA.7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72315100 Datennetzunterstützung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Netwerkdienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van 3 jaar met een optie tot verlenging, van maximaal 3 keer met 1 jaar. Maximale looptijd van het contract bedraagt 6 jaar.