2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągników rolniczych wraz z ładowaczami i kosiarkami bijakowymi na wysięgniku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa ciągników rolniczych wraz z ładowaczami i kosiarkami bijakowymi na wysięgniku. Zadanie Nr 1: Dostawa: 1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białej Podlaskiej– Obwodu Drogowego w Janowie Podlaskim, Zadanie Nr 2:Dostawa: 1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie– Obwodu Drogowego w Hrubieszowie, Zadanie Nr 3:Dostawa: 1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie– Obwodu Drogowego w Parczewie. Kody CPV:16700000-2 - ciągniki, 34390000-7 - akcesoria do ciągników,16310000-1 - kosiarki 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania w rozumieniu art. 257 PZP. 4. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 /WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuje, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest dyrektor ZDW w Lublinie, ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262, Lublin, POLSKA, — z inspektorem danych osobowych Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie można skontaktować się za pomocą emaila (iod@zdw.lublin.pl). Szczegółowe informacje dot. RODO znajdują się w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 6. Termin związania ofertą - 20.08.2025.
Vorherige Bekanntmachung: 301415-2025
Interne Kennung: DZU.372.53.2025.dd
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge, 16310000 Mäher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 3:Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie– Obwodu Drogowego w Parczewie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie nr 1 Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Parczewie – Obwodu Drogowego w Parczewie
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2:Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie– Obwodu Drogowego w Hrubieszowie
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie nr 2 Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Hrubieszowie– Obwodu Drogowego w Hrubieszowie
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1:Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białej Podlaskiej– Obwodu Drogowego w Janowie Lubelskim
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: Zadanie nr 2 Dostawa:1 szt. ciągnika rolniczego wraz z ładowaczem i kosiarką bijakową na wysięgniku do Rejonu Dróg Wojewódzkich w Białej Podlaskiej– Obwodu Drogowego w Janowie Lubelskim
Interne Kennung: Zadanie 1