642463-2026 - Wettbewerb
Polen – Tauchanzüge – DOSTAWA WYPOSAŻENIA I TŚM DO SPRZĘTU NURKOWO-RATOWNICZEGO W PODZIALE NA CZĘŚCI:
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYPOSAŻENIA I TŚM DO SPRZĘTU NURKOWO-RATOWNICZEGO W PODZIALE NA CZĘŚCI:
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYPOSAŻENIA I TŚM DO SPRZĘTU NURKOWO-RATOWNICZEGO W PODZIALE NA CZĘŚCI: CZĘŚĆ I: DOSTAWA URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA NURKOWEGO CZĘŚĆ II: DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO SPAWANIA PODWODNEGO CZĘŚĆ III: DOSTAWA SKAFANDRÓW I OCIEPLACZY. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 100/KPW/RAT/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37412242 Tauchanzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: I. DOSTAWA URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA NURKOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA URZĄDZEŃ I WYPOSAŻENIA NURKOWEGO Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 100/KPW/RAT/2026 - cz. I
Los: LOT-0007
Titel: II. DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO SPAWANIA PODWODNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA WYPOSAŻENIA DO SPAWANIA PODWODNEGO Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 100/KPW/RAT/2026 - cz. II
Haupteinstufung (cpv): 37412240 Tauchinstrumente und Tauchzubehör
Los: LOT-0008
Titel: III. DOSTAWA SKAFANDRÓW I OCIEPLACZY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: DOSTAWA SKAFANDRÓW I OCIEPLACZY Opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 oraz 1 (Kalkulacji ceny ofertowej) do SWZ
Interne Kennung: 100/KPW/RAT/2026 - cz. III
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 100/KPW/RAT/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37412242 Diving wear
Additional classification (cpv): 37412240 Diving instruments or accessories
5. Lot
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 100/KPW/RAT/2026 - cz. I
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 100/KPW/RAT/2026 - cz. II
Main classification (cpv): 37412240 Diving instruments or accessories
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 100/KPW/RAT/2026 - cz. III