See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz na rzecz instytucji kultury w zamówieniu podstawowym oraz w zamówieniu uwzględniającym prawo opcji w części I i III, które realizowane będzie na warunkach zamówienia podstawowego w ramach przewidzianej opcji. Zamawiający podzielił zamówienia na trzy części szczegółowo opisane w Formularzu Oferty oraz OPZ. Szczegółowe zapotrzebowanie ilościowe określone zostało w ogłoszeniu w poszczególnych częściach.
Interne Kennung: OR-D-III.272.89.2026.AB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30121300 Reproduktionsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa drukarek - 113 szt.
Beschreibung: Część I - Dostawa drukarek - 113 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.89.2026.AB I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30232130 Farbgrafikdrucker
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może skorzystać z całości lub określonej części opcji, której zakres ilościowy opisany został w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Z asortymentu określonego w opcji Instytucje będą mogły skorzystać w przypadku zidentyfikowania nowych potrzeb Instytucji lub uzyskania przez nie dodatkowych środków finansowych na zakup sprzętu techniczno-biurowego. Po upływie tego terminu prawo opcji wygasa. Zakres ilościowy wykorzystania opcji zostanie określony szczegółowo w powiadomieniu w sprawie opcji składanym przez Województwo w imieniu Instytucji. Województwo zastrzega sobie prawo do uruchamiania opcji w całości lub w części, w tym wielokrotnie, poprzez składanie odrębnych powiadomień, do wysokości maksymalnej wartości opcji określonej w umowie. Prawo opcji realizowane będzie na warunkach zamówienia podstawowego w ramach przewidzianej opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa skanerów - 27 szt.
Beschreibung: Część II – Dostawa skanerów - 27 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.89.2026.AB II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych - 72 szt.
Beschreibung: Część III – Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych - 72 szt.
Interne Kennung: OR-D-III.272.89.2026.AB III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte