642492-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – USŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEJ MISJI GOSPODARCZEJ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W DNIACH 3-9 PAŹDZIERNIKA 2025 R. NA TARGI ANUGA 2025 W MESSE COLOGNE REALIZOWANEJ W RAMACH PROJEKTU PN.: „ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA BIZNESU”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA KOMPLEKSOWEJ ORGANIZACJI WYJAZDOWEJ MISJI GOSPODARCZEJ POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW Z REGIONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO W DNIACH 3-9 PAŹDZIERNIKA 2025 R. NA TARGI ANUGA 2025 W MESSE COLOGNE REALIZOWANEJ W RAMACH PROJEKTU PN.: „ŚWIĘTOKRZYSKIE DLA BIZNESU”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowej misji gospodarczej polskich przedsiębiorców z regionu świętokrzyskiego w dniach 3-9 października 2025 r. na targi ANUGA 2025 w Messe Cologne realizowanej w ramach projektu pn.: „Świętokrzyskie dla biznesu”. 2. W misji gospodarczej będzie brać udział 13 osób. 3. Do zadań Wykonawcy należeć będzie m.in.: 1) Zapewnienie transportu lądowego i samolotowego; 2) Ubezpieczenie uczestników misji; 3) Zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników misji; 4) Zapewnienie tłumacza i opiekuna merytorycznego; 5) Zapewnienie udziału w targach ANUGA 2025; 6) Opracowanie dokumentacji fotograficznej z wyjazdu. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ. 5. Wykonawca ma obowiązek uwzględnić wymogi dotyczące informacji i promocji projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Wszelkie materiały związane z realizacją misji gospodarczej, w tym materiały informacyjne, promocyjne, listy obecności, powinny być oznakowane zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej projektów finansowanych z Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027. Wykonawca jest zobowiązany do stosowania we wszystkich materiałach dotyczących realizacji przedmiotu zamówienia logotypów dostarczonych przez Zamawiającego (Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, Województwo Świętokrzyskie, flaga Unii Europejskiej, flaga Polski) oraz stosowania szczegółowych wytycznych dotyczących promocji projektu zawartych na stronie: https://funduszeueswietokrzyskie.pl/poradniki/fundusze-europejskie-dla-swietokrzyskiego-2021-2027/zasady-komunikacji-funduszy-europejskich-dla-swietokrzyskiego-2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung394597-2025
Interne KennungOK-III.272.1.78.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensadres internetowy strony prowadzonego postępowania: https://sejmik-kielce.logintrade.net/zapytania_email,201195,8753a46af7e0f555ec92f041034a8a33.html
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
LosLOT-0001