See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do modernizacji odtworzeniowej wentylatorów ciągu spalin HNC 10 i 20 typ IDF 37,3/17,3-2; wentylatorów podmuchu HLB 10 i 20 typ FDF 30,5/14-1; wentylatorów powietrza pierwotnego HFE 10 i 20 typ 15874 A RSK V 1478 - dla bloku nr 11.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. części zamiennych do modernizacji odtworzeniowej wentylatorów ciągu spalin HNC 10 i 20 typ IDF 37,3/17,3-2; wentylatorów podmuchu HLB 10 i 20 typ FDF 30,5/14-1; wentylatorów powietrza pierwotnego HFE 10 i 20 typ 15874 A RSK V 1478 - dla bloku nr 11. - (144 pozycje przedmiotu zamówienia)
Interne Kennung: NLP-SD.2100.2.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42522100 Teile für Ventilatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. części zamiennych do modernizacji odtworzeniowej wentylatorów ciągu spalin HNC 10 i 20 typ IDF 37,3/17,3-2; wentylatorów podmuchu HLB 10 i 20 typ FDF 30,5/14-1; wentylatorów powietrza pierwotnego HFE 10 i 20 typ 15874 A RSK V 1478 - dla bloku nr 11, - (144 pozycje przedmiotu zamówienia)