64251-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Groenonderhoud wegbermen, -sloten en dijken Vijfheerenlanden
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGroenonderhoud wegbermen, -sloten en dijken Vijfheerenlanden
BeschreibungDeze Aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor de RAW-Raamovereenkomst Groenonderhoud wegbermen, -sloten en dijken Vijfheerenlanden voor WSRL. Aanleiding voor deze aanbestedingsprocedure betreft het aflopen van de huidige Overeenkomst voor de maaiwerkzaamheden van wegbermen, -sloten en dijken in het gebied Vijfheerenlanden. Ook in de toekomst blijft de behoefte aan deze dienstverlening bestaan. Daarom is WSRL voornemens om een nieuwe Overeenkomst af te sluiten door middel van deze aanbestedingsprocedure. De aflopende overeenkomst was in de vorm van een traditioneel RAW-bestek. Waterschap Rivierenland heeft deze contractvorm intern geëvalueerd en vervolgens besloten om nieuwe contracten voor groenonderhoud aan te besteden in de vorm van RAW-Raamovereenkomsten. Waterschap Rivierenland wenst met één Inschrijver een Raamovereenkomst te sluiten. Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst zal jaarlijks één deelopdracht wordt uitgezet voor alle werkzaamheden in de betreffende jaargang. Het uit voeren groenonderhoud bestaat globaal uit: - maaien en klepelen van wegbermen en opruimen vrijgekomen maaisel; - snoeien en kappen wegbeplanting; - uitmaaien wegsloten en watergangen en opruimen vrijgekomen maaisel; - maaien oevers; - uitmaaien kunstwerken en stuwen; - maaien en opruimen grasvegetatie op dijktaluds; - klepelen vegetatie op steenbekleding dijktaluds; - ter beschikking stellen van personeel en materieel. Een exacte en concrete beschrijving van de werkzaamheden zijn opgenomen in bijgevoegde werkomschrijving (zie bijlage 1). Het groenonderhoud wordt uitgevoerd binnen de genoemde regio, zoals weergegeven op de bij de RAW-raamovereenkomst behorende locatiekaarten. Op de locatiekaarten is aangegeven welke groenobjecten aanwezig zijn (en als zodanig onderhouden moeten worden) en wat de ligging en situering hiervan is. Bij deze RAW Raamovereenkomst behoort ook een globale onderhoudskalender waarin de werkzaamheden, frequenties en uitvoeringsperioden zijn weergegeven. De RAW-Raamovereenkomst heeft een looptijd van 14 april 2025 t/m 31 december 2029. De contractduur bedraagt daarmee 4 jaar en 8 maanden.
Interne Kennung159674
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
LosLOT-0000