642544-2026 - Auftragsänderung
Rumänien – Verwaltung in der Forstwirtschaft – Servicii de gestionare fond forestier administrat de RPLP Kronstadt R.A., prestate de terti
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de gestionare fond forestier administrat de RPLP Kronstadt R.A., prestate de terti
Beschreibung: Servicii de gestionare fond forestier proprietate publica a Municipiului Brasov, administrat de R.P.L.P. Kronstadt R.A., prestate de terti. Se vor depune oferte pentru intreaga cantitate de servicii solicitate si pentru materialele aferente anexelor 4,6 si 7 din caietul de sarcini. Categoriile de servicii, structura acestora, cantitatile –volumele si termenele de realizare sunt prevazute in caietul de sarcini. Structura serviciilor, modul de realizare, obligatiile ofertantului privind realizarea in conditii de calitate si la termene a serviciilor sunt cele prevazute in caietul de sarcini. Valoarea achiziţiei: 1.444.399,76 RON, (deviz estimativ, valoare totală fără TVA) din care materialele specifice activităţii de silvicultură în valoare de 82.413,30 lei vor fi puse la dispoziție de către achizitor, iar materialele aferente anexelor 4,6 și 7 la caietul de sarcini în valoare de 21.665,67 lei vor fi puse la dispoziţie de către prestator. În cadrul ofertei, pentru serviciile prevăzute în Anexele 1-7, valoarea estimată pentru care vor licita ofertanţii este de 1.361.986,46 lei. (din care 21.665,67 lei reprezintă materialele aferente anexelor nr. 4,6 și 7 ce vor fi puse la dispoziţie de către prestator).
Interne Kennung: 981/10.02.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1