2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst beheer en onderhoud bomen
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst afsluiten met één partij voor het beheer en onderhoud bomen. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. Verwijderen van bomen; b. Verwijderen van stobben; c. Verwijderen verharding; d. Dichtstraten, aanpassen van boomspiegels en herstraten; e. Groeiplaatsverbetering te handhaven bomen; f. Voorbereiden plantplaats ten behoeve van (her)plant bomen; g. Aanplant/herplant van bomen; h. Begeleidings- en onderhoudssnoei van bomen (incl. voorinventarisatie); i. Vormsnoei, waaronder scheren, knotten, snoei leibomen en kandelaberen; j. Bestrijden ziekten en plagen (eikenprocessierups en luizen); k. Verkeersmaatregelen; l. Bijkomende werkzaamheden en leveranties. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 2.500.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties
Interne Kennung: K011350
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Verwijderen van bomen; b. Verwijderen van stobben; c. Verwijderen verharding; d. Dichtstraten, aanpassen van boomspiegels en herstraten; e. Groeiplaatsverbetering te handhaven bomen; f. Voorbereiden plantplaats ten behoeve van (her)plant bomen; g. Aanplant/herplant van bomen; h. Begeleidings- en onderhoudssnoei van bomen (incl. voorinventarisatie); i. Vormsnoei, waaronder scheren, knotten, snoei leibomen en kandelaberen; j. Bestrijden ziekten en plagen (eikenprocessierups en luizen); k. Verkeersmaatregelen; l. Bijkomende werkzaamheden en leveranties. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 2.500.000,- exclusief BTW over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie