See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do pojazdów, filtrów, ogumienia, akumulatorów oraz materiałów eksploatacyjnych - sprawa nr 94/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów, filtrów, ogumienia, akumulatorów oraz materiałów eksploatacyjnych, zgodnie z wymaganiami określonymi dokumentacją postepowania, wg. następujących zadań: zadanie nr 1: Dostawa części zamiennych do pojazdów zadanie nr 2: Dostawa filtrów do pojazdów zadanie nr 3: Dostawa ogumienia zadanie nr 4: Dostawa akumulatorów zadanie nr 5: Dostawa materiałów konserwacyjnych
Interne Kennung: 94/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren, 34352100 Reifen für Lastkraftwagen, 31431000 Bleiakkumulatoren, 09210000 Schmierpäparate, 24910000 Klebstoffe, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39224200 Bürsten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39811300 Deodorantien, 39812500 Dichtungsmittel, 39831240 Putzmittel, 39812000 Poliermittel und Pflegecremes, 24951311 Gefrierschutzmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dostawa części zamiennych do pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do pojazdów, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. Na przedmiot zamówienia składa się 308 pozycji asortymentowych m.in.: Włącznik świateł stop do OPEL VIVARO rok prod 2007 nr. VIN WOLF7BHA68V605056; Przełącznik podnoszenia szyby do OPEL VIVARO rok prod 2008 nr. VIN WOLF7BHA68V661000; Pompka paliwa ręczna do OPEL VIVARO 2.0 CTDI rok prod 2007 nr. VIN WOLF7BHA68V607582; Końcówka drążka kierowniczego Prawa do OPEL VIVARO 2.0 rok prod. 2007, nr VIN WOLF7BHA68V607582; Końcówka drążka kierowniczego Lewa do OPEL VIVARO 2.0 ok prod. 2007, nr VIN WOLF7BHA68V607582 (..).
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa filtrów do pojazdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów do pojazdów, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. Na przedmiot zamówienia składa się 33 pozycje asortymentowe m.in. : Filtr paliwa do FIAT DUCATO 2,3 JTD, rok prod. 2013 nr VIN ZFA25000002472081; Filtr paliwa do IVECO D40 40.13WM rok prod 2008 nr. VIN ZCFD4098089035787; Filtr paliwa do Volkswagen Transporter T5, rok prod. 2013, nr VIN WV1ZZZ7HZEH044752; Filtr paliwa ogrzewania postojowego do Autobus MAN R07 B 2007.46.006 Lion's Coach, rok prod. 2015, nr VIN WMAR07ZZ023338; Filtr paliwa do AUTOSAN A10.10T LIDER 10 rok prod. 2019, nr VIN SUADB4BMTKS610745; Filtr paliwa do AUTOSAN A10.10T LIDER 10 rok prod. 2019, nr VIN SUADB4BMTKS610745; Filtr paliwa do SKODA RAPID rok prod 2017 nr. VIN TMBAF6NH7J4008174 (..).
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp (prawo opcji) w przypadkach wystąpienia potrzeby wynikającej z nieplanowanej eksploatacji sprzętu związanej z działalnością szkoleniową, działaniami operacyjnymi lub udziałem w akcjach kryzysowych, które nie są znane ani prognozowane na obecnym etapie wszczynanego postępowania. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego w Formularzu ofertowym, o ilości wynikające z uzasadnionych bieżących potrzeb Zamawiającego, maksymalnie o ilości określone dla zakresu opcji w treści Formularza ofertowego. Zakres przedmiotu zamówienia w zakresie opcji określony został szczegółowo w Załączniku nr 1 do umowy W przypadku skorzystania przez Zamawiającego ze zdefiniowanego prawa opcji, Wykonawcy przysługiwać będzie dodatkowe wynagrodzenie, wyliczone według cen jednostkowych zaoferowanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy według cen jednostkowych zaoferowanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym . Dostawy będą świadczone sukcesywnie w asortymencie i w wysokości rzeczywistych potrzeb zgodnie z warunkami umowy z zastrzeżeniem nieprzewyższenia maksymalnej ilości opcji, określonej w Formularzu ofertowym. Zasady realizacji przez Zamawiającego „opcji” oraz warunki są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. Termin realizacji zamówienia w ramach opcji wynosi 7 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia przez Wykonawcę (dopuszcza się zamówienie przekazane za pomocą poczty elektronicznej), Realizacja przez Zamawiającego prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określony bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Zamawiający zastrzega, że realizacja zamówień w ramach „opcji” jest uprawnieniem Zamawiającego a nie bezwzględnym zobowiązaniem. Brak realizacji zamówień w ramach „opcji” nie będzie rodzić po stronie Zamawiającego żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ogumienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ogumienia, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. Na przedmiot zamówienia składa się 9 pozycji asortymentowych, m.in.: Opona 7.50 R16 do pojazdu Honker 2000; Opona letnia 235/65R16C do VW; Opona zimowa 235/65R16C do VW CRAFTER (..)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34352100 Reifen für Lastkraftwagen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa akumulatorów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akumulatorów, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. Na przedmiot zamówienia składa się 8 pozycji asortymentowych, m.in.: Akumulator rozruchowy P+ 12V170AH; Akumulator ołowiowo-rozruchowy 12V 100Ah; Akumulator ołowiowo-rozruchowy 12V225AH (..).
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów konserwacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów konserwacyjnych, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. Na przedmiot zamówienia składa się 40 pozycji asortymentowych, m.in.: Płyn do mycia szyb samochodowych 750 ml (+/- 20ml); Silikon w sprayu 300 ml; Środek do konserwacji opon 750 ml (..).
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe, 24951311 Gefrierschutzmittel, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39224200 Bürsten, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel, 39811300 Deodorantien, 39812500 Dichtungsmittel, 39831240 Putzmittel, 39812000 Poliermittel und Pflegecremes