642580-2025 - Ergebnis
Polen – Computerbezogene Geräte – Zakup sprzętu na potrzeby środowiska wirtualizacyjnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu na potrzeby środowiska wirtualizacyjnego
BeschreibungPrzedmiot zamówienia 1. W ramach zamówienia podstawowego: 1) dostawa macierzy dyskowej Typ I – 2 szt.; 2) świadczenie przez Wykonawcę usługi wdrożeniowo-szkoleniowej dla macierzy dyskowej Typ I; 2. W ramach zamówienia objętego prawem opcji: 1) dostawa macierzy dyskowej Typ II – 1 szt.; 2) dostawa macierzy dyskowej Typ III – 1 szt.
Vorherige Bekanntmachung547626-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungI. Przedmiot zamówienia 1. W ramach zamówienia podstawowego: 1) dostawa macierzy dyskowej Typ I – 2 szt.; 2) świadczenie przez Wykonawcę usługi wdrożeniowo-szkoleniowej dla macierzy dyskowej Typ I; 2. W ramach zamówienia objętego prawem opcji: 1) dostawa macierzy dyskowej Typ II – 1 szt.; 2) dostawa macierzy dyskowej Typ III – 1 szt.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w ramach realizacji zamówienia przewiduje zastosowanie prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia objętego prawem opcji: a) dostawa macierzy dyskowej Typ II – 1 szt., b) dostawa macierzy dyskowej Typ III – 1 szt. Skorzystanie z Prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego zamówienia w przedmiocie skorzystania z Prawa opcji w określonym zakresie. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z Prawa opcji w terminie 12 miesięcy od dnia zawarcia Umowy poprzez złożenie jednego lub dwóch zamówień