2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jazykové kurzy projektu EURES+3Z Up!
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění jazykových kurzů pro cílovou skupinu projektu EURES+3Z Up!, kterou tvoří zaměstnanci Úřadu práce České republiky (ÚP ČR) a Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) zabývající se zahraniční zaměstnaností. Účastníci kurzu si v jeho průběhu osvojí a zdokonalí jazykové znalosti i dovednosti v hlavních evropských jazycích (EN, DE, PL, RU, UA, FR, ES, IT). Kurzy budou probíhat on-line prostřednictvím platformy MS TEAMS. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 13/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80500000 Ausbildung, 80511000 Ausbildung des Personals, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80522000 Schulungsseminare
5. Los
Los: LOT-0001