2. Verfahren
Verfahren
Titel: Theaterstoelen Schouwburg Ogterop te Meppel
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is de vernieuwbouw van Schouwburg Ogterop, waarbij de Grote Zaal grotendeels behouden blijft en overige gebouwdelen volledig vernieuwd worden. Het volledige stoelenplan wordt vernieuwd. Opdrachtgever heeft tot doel om met deze aanbesteding de beste passende partij te vinden voor de levering, montage en gebruiksklaar opleveren van de theaterstoelen in de grote zaal van Schouwburg Ogterop. Leveren en monteren van 468 theaterstoelen
Interne Kennung: AL25157
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Theaterstoelen
Beschreibung: • Leveren en monteren van 479 theaterstoelen waaronder: o 317 vaste stoelen in de zaal en op het balkon o 8 verwijderbare stoelen (op 4 verrolsets) in de zaal tbv miva-plaatsen o 12 individueel verwijderbare stoelen tbv miva-plaatsen (met snelsluiters) o 114 vaste stoelen op het balkon o 4 verhoogde vaste stoelen op het balkon o 24 loveseats op het balkon. • Opleiden/instrueren van het technisch personeel. • Opleverdossier. • All-in garantie en onderhoud van de installatie gedurende het eerste jaar. • Opgave van de onderhoudskosten en vervangingsinvesteringen voor 10 jaar na eerste jaar. Opgave van deze kosten is verplicht. De opdrachtgever is niet verplicht het onderhoud te gunnen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onderhoudscontract