642706-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa sprzętu komputerowego na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przeniesienie własności na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej, fabrycznie nowego i nieużywanego sprzętu komputerowego wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych na zasadach określonych w Załącznikach do SWZ od nr 3 do nr 3 a oraz w szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia znajdujących się w Załącznikach do SWZ od nr 5 do 5 g. 2. Zamówienie zostało podzielone na 8 części: CZĘŚĆ NR 1 - dostawa urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci CZĘŚĆ NR 2 - dostawa systemów deduplikacji plików CZĘŚĆ NR 3 - dostawa serwerów CZĘŚĆ NR 4 - dostawa biblioteki taśmowej CZĘŚĆ NR 5 - dostawa wokand CZĘŚĆ NR 6 - dostawa drukarek do drukowania kodów CZĘŚĆ NR 7 - dostawa projektorów CZĘŚĆ NR 8 - dostawa przełączników sieciowych
Interne KennungPAI.261.8.PN.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
LosLOT-0002
TitelDostawa urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest: Urządzenie bezpieczeństwa brzegu sieci standard - szt. 6
Interne KennungCZĘŚĆ NR 1
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32500000 Fernmeldebedarf
Menge6 Stück
LosLOT-0003
TitelDostawa systemów deduplikacji plików
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa systemów deduplikacji plików - szt. 2
Interne KennungCZĘŚĆ NR 2
Menge2 Stück
LosLOT-0004
TitelDostawa serwerów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest: dostawa serwera typ 1 - szt. 1 dostawa serwera typ 2 - szt. 1
Interne KennungCZĘŚĆ NR 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0005
TitelDostawa biblioteki taśmowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa biblioteki taśmowej - szt. 1
Interne KennungCZĘŚĆ NR 4
Menge1 Stück
LosLOT-0006
TitelDostawa wokand
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa wokand - 33 sztuki.
Interne KennungCZĘŚĆ NR 5
Menge33 Stück
LosLOT-0007
TitelDostawa drukarek do drukowania kodów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa drukarek do drukowania kodów z gilotyną- szt.15
Interne KennungCZĘŚĆ NR 6
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Menge15 Stück
LosLOT-0008
TitelDostawa projektorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa projektorów bliskiego pola - szt.5
Interne KennungCZĘŚĆ NR 7
Menge5 Stück
LosLOT-0009
TitelDostawa przełączników sieciowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa: Przełącznik sieciowy typ 1 - rack L2 PoE+ (24 porty) - 62 sztuk Przełącznik sieciowy typ 2 - rack L2 PoE+ (48 portów) - 65 sztuk Przełącznik sieciowy typ 3 - L3 agregacyjny (24 porty SFP+) - 11 sztuk Przełącznik sieciowy typ 4 - L2 desktop (12 portów) POE - 75 sztuk
Interne KennungCZĘŚĆ NR 8
Menge213 Stück