See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację oprogramowania firmy Kamsoft
Beschreibung: Zakup usług nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację oprogramowania firmy Kamsoft użytkowanego w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ
Interne Kennung: 103/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usług nadzoru autorskiego wraz z usługami serwisowymi umożliwiającymi bieżącą eksploatację oprogramowania firmy Kamsoft użytkowanego w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ
Interne Kennung: 1