See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szerver oldali hardver eszközök és szolgáltatások
Beschreibung: SQL szerver, switch eszköz, továbbá külső tűzfal és UPS eszközök beszerzése Ajánlatkérő részére. A közbeszerzés pontos tárgya, mennyisége, a nyertes ajánlattevő feladatai részletesen a közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás és szerződéstervezet fejezetében kerülnek meghatározásra.
Interne Kennung: EKR002289142025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Külső tűzfalak
Beschreibung: A szerződés tárgya külső tűzfal cseréje 17 féle összesen 139 db hardver és szoftver eszköz szállításával és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésével. A közbeszerzés pontos tárgya, mennyisége, a nyertes ajánlattevő feladatai részletesen a közbeszerzési dokumentumok Műszaki leírás és szerződéstervezet fejezetében kerülnek meghatározásra. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való esetleges hivatkozás a közbeszerzés tárgya egyértelmű jellegének meghatározása érdekében történt, figyelemmel a közbeszerzési eljárásokban az alkalmasság és a kizáró okok igazolásának, valamint a közbeszerzési műszaki leírás meghatározásának módjáról szóló 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) és (5) bekezdéseiben foglaltakra, továbbá a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést minden esetben érteni kell! A hivatkozott szabvány, műszaki engedély, előírás, ajánlás megnevezése mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést szintén minden esetben érteni kell.
Interne Kennung: EKR002289142025/2
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72254000 Softwaretests