642734-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych dla pogwarancyjnej aparatury medycznej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych dla pogwarancyjnej aparatury medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług serwisowych w zakresie okresowych przeglądów technicznych dla pogwarancyjnej aparatury medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ- Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy
Interne Kennung: WSZ.DZPiZ.261.1.30/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52