642746-2026 - Wettbewerb
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Rogóźno w terminie od 1 stycznia 2027 r do 31 grudnia 2027 r
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Rogóźno w terminie od 1 stycznia 2027 r do 31 grudnia 2027 r
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1. odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 2. odbiór selektywnie zebranych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych; 3. odbiór i zagospodarowanie pozostałych selektywnie zbieranych odpadów komunalnych w ramach dwóch mobilnych zbiórek w ciągu roku – jednej w okresie wiosennym i jednej w okresie jesiennym – przeprowadzanych we wszystkich 13 miejscowościach na terenie gminy Rogóźno; 4. wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki do gromadzenia odpadów, zgodnie z wymaganiami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia; 5. przygotowanie, wydrukowanie i dostarczenie właścicielom nieruchomości harmonogramów odbioru odpadów oraz realizację pozostałych obowiązków określonych w Opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dotyczące sposobu i częstotliwości odbioru odpadów, wyposażenia nieruchomości w pojemniki, pojazdów i bazy magazynowo-transportowej, systemu monitorowania pojazdów, mobilnych zbiórek, zagospodarowania odpadów, raportowania oraz pozostałych obowiązków Wykonawcy, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący integralną część dokumentacji zamówienia.
Interne Kennung: RGK-ZP.271.3.10.2026.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001