See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Beschreibung: Aizkraukles novada pašvaldības transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi
Interne Kennung: AND 2025/1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Transportlīdzekļu tehniskās apkopes un remonta pakalpojumi Pļaviņu apvienības pārvaldei