642785-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – DOSTAWA CZUJNIKÓW ICP WRAZ UŻYCZENIEM TRZECH MODUŁÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z MONITORAMI CIŚNIENIA WEWNĄTRZCZASZKOWEGO FIRMY CODMAN ICP EXPRES POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CZUJNIKÓW ICP WRAZ UŻYCZENIEM TRZECH MODUŁÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z MONITORAMI CIŚNIENIA WEWNĄTRZCZASZKOWEGO FIRMY CODMAN ICP EXPRES POSIADANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy czujników ICP typu BOLT, tunelowych i dokomorowych opisanych w Formularzu cenowo – asortymentowym wraz z: 1) użyczeniem trzech modułów – interfejsów współpracujących z monitorami ciśnienia wewnątrzczaszkowego firmy Codman ICP Expres posiadanych przez Zamawiającego, opisanych w Formularzu cenowo - asortymentowym , 2) zabezpieczeniem przedmiotu umowy poprzez złożenie depozytu czujników ICP po zawarciu umowy, 3) dwukrotnego przeszkolenia pracowników Zamawiającego z prawidłowego stosowania czujników w terminie 14 dni od dnia zgłoszenia potrzeby szkolenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje w Formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2 u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z braku asortymentu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania bloku operacyjnego
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Czujniki ICP wraz z użyczeniem trzech modułów
Beschreibung: Czujniki ICP wraz z użyczeniem trzech modułów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p. na poniższych zasadach: 1) w zakresie przedmiotu zamówienia: a) przedmiot zamówienia składa się z części gwarantowanej i z części objętej prawem opcji. b) Cześć gwarantowana obejmuje minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość minimalna”. c) Część objęta prawem opcji obejmuje maksymalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia, oznaczona dla każdej z części w Formularzu asortymentowo-cenowym jako „ilość maksymalna”. 2) w zakresie terminu realizacji umowy: a) Gwarantowany termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące, a termin objęty prawem opcji wynosi dodatkowe 9 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo przedłużając termin realizacji zamówienia o 9 miesięcy bądź częściami poprzez przedłużanie terminu realizacji umowy, o krótsze okresy, maksymalnie do osiągnięcia 9 miesięcy. b) Z prawa opcji w zakresie terminu realizacji umowy Zamawiający może skorzystać w przypadku niewykorzystania dostaw całości asortymentu określonego umową w pierwotnie określonym terminie realizacji zamówienia. 3) zapisy wspólne dla obu zakresów: a) Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji i jego zakresie. b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w miarę posiadanych środków finansowych i w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe dla Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. d) Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie. e) Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji. 2. Zamawiający nie podzielił przedmiotu zamówienia na części 1) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych gdyż przedmiotem za-mówienia jest zakup jednego rodzajowo produktu. 2) Brak podziału zamówienia nie stanowi ograniczenia udziału w postępowaniu przedsiębiorców z sektora MŚP 3) Szczegółowe warunki wykonania zamówienia, w tym w zakresie prawa opcji, zostały określone w umowie, której wzór stanowi załącznik do SWZ. Wzór umowy zostanie dostosowany do treści oferty Wykonawcy w zakresie w jakim będzie to niezbędne mając na względzie właściwości Wykonawcy oraz oferowanego asortymentu.
642785-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: