See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cuptoare de sinterizare CR # 43737
Beschreibung: Achiziţia are ca obiect 2 cuptoare de sinterizare si 2 seturi de consumabile/piese de schimb pentru instalare și punere în funcțiune, precum si prestarea unor servicii accesorii furnizarii produselor.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42300000 Industrie- oder Laboratoriumsbrennöfen, Veraschungsöfen und Öfen
5. Los
Los: LOT-0001