642810-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Interiér knihovny - osvětlení
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteriér knihovny - osvětlení
BeschreibungInteriér knihovny - osvětlení. Předmětem části 2 této veřejné zakázky je dodávka a instalace osvětlení. Rozsah osvětlení je rozepsaný v bodě 4 a v příloze č. 5 této zadávací dokumentace.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2