2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. "CKZ - kierunek przyszłość" - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych Centrum Kształcenia Zawodowego w Bełchatowie w ramach realizacji zadania inwestycyjnego: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość”, w podziale na następujące części: Część 1: Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych; Część 2: Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej; Część 3: Meble do pracowni szkolnych.
Interne Kennung: WI.272.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt diagnostyczny do pracowni samochodowych
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38520000 Scanner, 38548000 Fahrzeugarmaturen
Los: LOT-0003
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Sprzęt i materiały dydaktyczne do pracowni samochodowej
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 38548000 Fahrzeugarmaturen
Los: LOT-0004
Titel: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Beschreibung: „Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn.: „CKZ w Bełchatowie – kierunek przyszłość” - Meble do pracowni szkolnych
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel