642811-2026 - Ergebnis
Ungarn – Akkumulatoren und Batterien – Akkumulátorok beszerzése 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Akkumulátorok beszerzése 2025
Beschreibung: A közbeszerzés tárgya a műszaki leírás szerinti elvárt műszaki paramétereknek megfelelő, megfeleltethető - tervezetten - 2700 db. indítóakkumulátor és 450.db. munkaakkumulátorok beszerzésére irányul, melyek az Ajánlatkérő saját tulajdonában lévő közutak üzemeltetésében és fenntartásában résztvevő járműveinek és egyéb eszközeinek akkumulátorral történő folyamatos ellátását biztosítja. Ajánlatkérő adásvételi szerződést kíván kötni nettó 150.000.000.-Ft. keretösszegben 12 hónap időtartamban a közbeszerzés tárgyaként megjelölt, tervezett beszerzési mennyiségű indító- és munkaakkumulátor beszerzése tárgyban. A keretszerződés rendelkezése szerint- a Kbt. 141.§ (4) bekezdés a) pontja alapján - amennyiben a szerződés határozott 12 hónapos időtartama alatt a keretösszeg nem kerül teljes mértékben kimerítésre Vevő által, úgy Vevő fenntartja magának a jogot a szerződés időtartamának további 12 hónappal történő egyoldalú meghosszabbítására, azzal a kikötéssel, hogy amikor az eseti megrendelések teljesítésének összesített ellenértéke eléri a 2.1. pont szerinti keretösszeget, úgy a szerződés ezen összeg elérésének időpontjában, a meghosszabbított időtartam lejártát megelőzően is – Felek erre irányuló külön jognyilatkozata nélkül – megszűnik. A keretszerződés rendelkezése szerint 70%-os mértékben vállal lehívási kötelezettséget. Nyertes ajánlattevő feladata a termék beszerzése és leszállítása a jelen eljárás eredményeként megkötendő adásvételi keretszerződés alapján, ajánlatkérő egyedi megrendeléseinek megfelelő mennyiségben és időpontban ajánlatkérő mérnökségi telephelyeire. Teljesítés helye: A termék szállítása a telepítési lista szerint jelölt mérnökségi telephelyekre történik, ezek címét és a kapcsolattartók elérhetőségét a Telepítési lista tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 859976-2025
Interne Kennung: EKR001732162025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a Kbt. 81. §-a szerinti nyílt közbeszerzési eljárást folytat le. További információk az eljárás jellemzőiről: jelen ajánlati felhívás és kiegészítő közbeszerzési dokumentumok, valamint a Kbt. 81. §-a rendelkezik.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31400000 Akkumulatoren und Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő adásvételi keretszerződést kíván kötni tervezetten 2700 db. indítóakkumulátor és 450 db munkaakkumulátor beszerzésére 12 hónap időtartamban a műszaki leírásban meghatározottak szerint.
Interne Kennung: EKR001732162025/1