642822-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego i wyposażenia z Krajowego Planu Odbudowy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku - Część nr III
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu medycznego i wyposażenia z Krajowego Planu Odbudowy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku - Część nr III
Beschreibung1.1 Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu medycznego i wyposażenia z Krajowego Planu Odbudowy dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki we Włocławku z podziałem na 12 części: 1. Część nr 1 - Cieplarka do soli fizjologicznej – 1szt. 2. Część nr 2 - Chłodziarka do leków – 1 szt. 3. Część nr 3 - Komora laminarna – 1 szt. 4. Część nr 4 - Pompy infuzyjne 80 szt. oraz 10 stacji dokujących. 5. Część nr 5 - Aparat do znieczulania – 2 szt. 6. Część nr 6 - Platforma hemodynamiczna do pomiarów parametrów hemodynamicznych z oksymetrią tkankową – 1 szt. 7. Część nr 7 - Resektoskop bipolarny zestaw – 2 szt. 8. Część nr 8 - Aparat USG – 1 szt. 9. Część nr 9 - Chłodziarka do leków – 1 szt. 10. Część nr 10 - Skaner USG z oprogramowaniem i przystawkami do biopsji fuzyjnej stercza, nerki i śródoperacyjną głowicą laparoskopową – 1 szt. 11. Część nr 11 - Standardowy Skaner USG z oprogramowaniem i 3 głowicami do diagnostyki ambulatoryjnej – 1 szt. 12. Część nr 12 - Aparat rentgenowski z montażem – 1 szt. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załącznikach od nr 8.1. do nr 8.12. SWZ ( formularze parametrów techniczno – użytkowych przedmiotu zamówienia do SWZ).
Interne KennungDZP/37/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen, 33194110 Infusionspumpen, 33111000 Röntgengeräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 1
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.1 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 2
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.2 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 3
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.3 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 4
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.4 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33194110 Infusionspumpen
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 5
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.5 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 6
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.6 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 7
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.7 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 8
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.8 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 9
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.9 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 9
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 10
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.10 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33112200 Ultraschallanlage, 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 11
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.11 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 11
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 12
BeschreibungDokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 8.12 do SWZ (formularz parametrów techniczno – użytkowych ).
Interne KennungCzęść nr 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33111000 Röntgengeräte