See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare materii prime lemnoase, vopsele si materiale de acoperire a peretilor balamale si incuietori, sticla si oglinzi, acoperitoare de podea si articole conexe, Materiale de sudură si produse de lipit, Materiale pentru lucrări de construcţii
Beschreibung: ACORD CADRU de furnizare materii prime lemnoase, vopsele si materiale de acoperire a peretilor balamale si incuietori, sticla si oglinzi, acoperitoare de podea si articole conexe, Materiale de sudură si produse de lipit, Materiale pentru lucrări de construcţii conform caietului de sarcini Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este: pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Daca aceste termene vor fi zile nelucratoare, autoritatea va raspunde in ultima zi lucratoare inainte de termenul respectiv. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SEAP (http://e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 919/AP/18.03.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: profile metalice
Beschreibung: furnizare profile metalice, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44330000 Stangen, Stäbe, Draht und Profile für den Einsatz im Bau
Los: LOT-0002
Titel: organe de asamblare
Beschreibung: furnizare organe de asamblare, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 44531000 Verbindungselemente mit Gewinde
Los: LOT-0003
Titel: broaste, balamale, accesorii
Beschreibung: furnizare broaste, balamale, accesorii, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 44521100 Schlösser
Los: LOT-0004
Titel: acoperitoare de podele si articole conexe
Beschreibung: furnizare acoperitoare de podele si articole conexe, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 44191600 Parkettpanele
Los: LOT-0005
Titel: materiale pentru sudura
Beschreibung: furnizare materiale pentru sudura, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 5
Haupteinstufung (cpv): 44315200 Schweißwerkstoffe
Los: LOT-0006
Titel: tavan casetat, rigips si articole conexe
Beschreibung: furnizare tavan casetat, rigips si articole conexe, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 6
Haupteinstufung (cpv): 44170000 Zu Baustoffen gehörige Platten, Bleche, Streifen und Folien
Los: LOT-0007
Titel: adezivi si sigilanti
Beschreibung: furnizare adezivi si sigilanti, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 24590000 Silikone in Primärformen
Los: LOT-0008
Titel: articole pentru tamplarie si accesorii
Beschreibung: furnizare articole pentru tamplarii si accesorii, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: materiale lemnoase
Beschreibung: :furnizare articole lemnoase, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: sticla si oglinda
Beschreibung: furnizare sticla si oglinda, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 14820000 Glas
Los: LOT-0011
Titel: vopsele ecologice
Beschreibung: furnizare vopsele ecologice, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 11
Haupteinstufung (cpv): 44810000 Anstrichfarben
Los: LOT-0012
Titel: diluant si pensule
Beschreibung: furnizare diluant si pensule, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 44832200 Verdünnungsmittel
Los: LOT-0013
Titel: materiale constructii primare
Beschreibung: furnizare materiale constructii primare, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 13
Haupteinstufung (cpv): 14211000 Sand
Los: LOT-0014
Titel: tencuieli si articole conexe
Beschreibung: furnizare tencuieli si articole conexe, conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 24957200 Additive für Zement, Mörtel oder Beton
Los: LOT-0015
Titel: materiale izolatie
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 19521000 Polystyrolerzeugnisse