642869-2025 - Wettbewerb
Polen – Möbel – Zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki” – 2 części.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki” – 2 części.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki” – 2 części Część 1- Meble szkolne i biurowe na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki” Część 2- Meble antystatyczne na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Interne KennungIZ.271.62.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelMeble szkolne i biurowe na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli szkolnych i biurowych na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Interne KennungIZ.271.62.2025-1
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
LosLOT-0002
TitelMeble antystatyczne na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli antystatycznych na potrzeby projektu „Branżowe Centrum Umiejętności dla elektroniki”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawiera załącznik 1 do SWZ i wzór umowy stanowiący załącznik 2 do SWZ.
Interne KennungIZ.271.62.2025-2