See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava živi
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava živil za potrebe naročnika, ki se bo izvajala na podlagi okvirnega sporazuma v obdobju in pod pogoji, določenimi v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila. Dobava vključuje različne vrste živil, kot so opredeljene v tehničnih specifikacijah in obrazcih predračunov, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila. Posamezne dobave se bodo izvajale sukcesivno, glede na dejanske potrebe naročnika in na podlagi posameznih naročil, skladno z določili okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: JN 1-9/2026-29
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554380
Los: LOT-0002
Titel: EKO MESO IN MESNI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega mesa in mesnih izdelkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554381
Los: LOT-0003
Titel: KRUH, PEKOVSKI IN DRUGI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava kruha, pekovskih in drugih sorodnih izdelkov, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554382
Los: LOT-0004
Titel: EKO KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega kruha in pekovskih izdelkov, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma
Interne Kennung: 554383
Los: LOT-0005
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554384
Los: LOT-0006
Titel: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega mleka in mlečnih izdelkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554385
Los: LOT-0007
Titel: SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežega sadja in zelenjave različnih vrst in kakovostnih razredov, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554386
Los: LOT-0008
Titel: EKOLOŠKO PRIDELANA SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološko pridelanega sadja in zelenjave različnih vrst in kakovostnih razredov, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554387
Los: LOT-0009
Titel: SUHO SADJE, STROČNICE IN OREŠČKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava suhega sadja, stročnic in oreščkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554388
Los: LOT-0010
Titel: EKO SUHO SADJE, STROČNICE IN OREŠČKI
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološko pridelanega suhega sadja, stročnic in oreščkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma
Interne Kennung: 554389
Los: LOT-0011
Titel: SPLOŠNO PREHRAMBENO BLAGO
Beschreibung: Sukcesivna dobava splošnega prehrambenega blaga različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554390
Los: LOT-0012
Titel: RIBE
Beschreibung: Sukcesivna dobava rib in ribjih izdelkov različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma
Interne Kennung: 554391
Los: LOT-0013
Titel: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave različnih vrst in pakiranj, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma
Interne Kennung: 554392
Los: LOT-0014
Titel: SLADOLED
Beschreibung: Sukcesivna dobava sladoleda različnih vrst in okusov ter v različnih pakiranjih, skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554393
Los: LOT-0015
Titel: EKO JAJCA
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološko pridelanih jajc skladno z zahtevami naročnika, tehničnimi specifikacijami in pogoji okvirnega sporazuma.
Interne Kennung: 554394