See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów dezynfekujących na potrzeby PCM Sp. z o.o. w Pabianicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów dezynfekujących na potrzeby PCM Sp. z o.o. w Pabianicach, zgodnych z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 31/ZP/PN/D/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawo opcji stanowi rozszerzenie zakresu zamówienia podstawowego wskazanego w Załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularzu asortymentowo-cenowym o dodatkowe ilości odpowiadające 100 % każdej pozycji przedmiotowego formularza.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7