2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Miasto Oława. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Oława. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od wszystkich ryzyk, 4) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 5) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób biorących udział w zorganizowanych zajęciach na obiektach sportowych Gminy Miasto Oława. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miasto Oława. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 5) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 6) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada). Część III: Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Oława. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące nadwyżką ponad ubezpieczenie podstawowe.
Vorherige Bekanntmachung: 497971-2026
Interne Kennung: ZP-IB.271.181.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej SWZ). SWZ zawiera informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków udziału w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców oraz projektowane postanowienia umowy. 2. W przedmiotowym postępowaniu zastosowana została procedura określona w art. 139 ust. 1 ustawy. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy, Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy. Oświadczenie to będzie żądane wyłącznie od Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 3. Postępowanie prowadzone będzie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej – za pośrednictwem systemu teleinformatycznego, dostępnego na stronie internetowej pod adresem: https://interbroker.logintrade.net/zapytania_email,240446,c1b3babe7f5b78daa191aec2fbabd140.html 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w liczbie 3 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Ofertę należy złożyć zgodnie ze wzorem formularza oferty, stanowiącym załącznik do SWZ. Maksymalna liczba części, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy to 3 części. 5. Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu i potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu oraz inne wymagane dokumenty wskazane zostały w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie maszyn i urządzeń od wszystkich ryzyk, 4) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 5) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków osób biorących udział w zorganizowanych zajęciach na obiektach sportowych Gminy Miasto Oława.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 4) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 5) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 6) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen
Los: LOT-0003
Titel: Nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej będące nadwyżką ponad ubezpieczenie podstawowe.
Interne Kennung: Część III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen