See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j.:Dz. U. z 2024 r. poz. 530 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, szkółkarstwa i nasiennictwa oraz łowiectwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Bircza w roku 2025. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2025 r. - 31.12.2025 r. Wewnętrzny identyfikator: SA.270.97.2025.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 01/1 - Leśnictwo Brzuska - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Brzuska obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 01/2 - Leśnictwo Brzuska - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Brzuska obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 02/1 - Leśnictwo Jasienica - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jasienica obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 02/2 - Leśnictwo Jasienica - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jasienica obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 03/1 - Leśnictwo Malawa - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Malawa obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 03/2 - Leśnictwo Malawa - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Malawa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 04/1 - Leśnictwo Łodzinka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Łodzinka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 04/2 - Leśnictwo Łodzinka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Łodzinka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 05/1 - Leśnictwo Leszczawa - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leszczawa obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 05/2 - Leśnictwo Leszczawa - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leszczawa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 06/1 - Leśnictwo Kuźmina - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kuźmina obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 06/2 - Leśnictwo Kuźmina - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kuźmina obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 07/1 - Leśnictwo Sierakośce - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Sierakośce obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 07/2 - Leśnictwo Sierakośce - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Sierakośce obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 08/1 - Leśnictwo Posada Rybotycka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Posada Rybotycka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 08/2 - Leśnictwo Posada Rybotycka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Posada Rybotycka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 09/1 - Leśnictwo Borysławka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Borysławka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 09/2 - Leśnictwo Borysławka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Borysławka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 10/1 - Leśnictwo Leszczyny - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leszczyny obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 10/2 - Leśnictwo Leszczyny - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 11 - Leśnictwo Turnica - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Turnica obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 12/1 - Leśnictwo Trójca - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Trójca obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 12/2 - Leśnictwo Trójca - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Trójca obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 13/1 - Leśnictwo Jamna - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jamna obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 13/2 - Leśnictwo Jamna - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jamna obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 14/1 - Leśnictwo Wojtkówka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Wojtkówka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 14/2 - Leśnictwo Wojtkówka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Wojtkówka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 15/1 - Leśnictwo Trzcianiec - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Trzcianiec obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 15/2 - Leśnictwo Trzcianiec - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Trzcianiec obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 16/1 - Leśnictwo Jureczkowa - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jureczkowa obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 16/2 - Leśnictwo Jureczkowa - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Jureczkowa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 17 - Leśnictwo Kotów - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kotów obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa hodowli, ochrony lasu i ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 18/1A - Leśnictwo Dobrzanka - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Dobrzanka obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 18/2 - Leśnictwo Dobrzanka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Dobrzanka obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 19/1 - Leśnictwo Pechnów - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Pechnów obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 19/2 - Leśnictwo Pechnów - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Pechnów obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 20/1 - Leśnictwo Arłamów - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Arłamów obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 20/2 - Leśnictwo Arłamów - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Arłamów obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 21/1 - Leśnictwo Krzywe - użytkowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Krzywe obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 21/2 - Leśnictwo Krzywe - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Krzywe obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej.
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 18/1B - Leśnictwo Dobrzanka - użytkowanie lasu