See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komplexních úklidových služeb pro Ústav pro péči o matku a dítě 2026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních úklidových služeb pro zadavatele, a to včetně obstarání sáčků a pytlů na odpad a čistících a dezinfekčních prostředků. Vzhledem k tomu, že je zadavatel zdravotnickým zařízením, bude v souvislosti s veřejnou zakázkou nutno dbát požadavků na úklid specifických prostor dle potřeb zadavatele v souladu s příslušnými prováděcími předpisy, kterými se upravují podmínky předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a hygienické požadavky na provoz zdravotnických zařízení (vyhláška č. 306/2012 Sb., o podmínkách předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění a o hygienických požadavcích na provoz zdravotnických zařízení a ústavů sociální péče (dále „předmět veřejné zakázky“). Předmět veřejné zakázky je detailně popsán v textu návrhu smlouvy včetně příloh, který je přílohou zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ0247972