64299-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Zajištění služeb řemeslných prací na objektech Úřadu vlády České republiky - část 1 a část 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb řemeslných prací na objektech Úřadu vlády České republiky - část 1 a část 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování odborných řemeslných prací týkající se oprav či úprav prostor v objektech Úřadu, oprav silnoproudých zařízení a oprav stavebních částí objektů Úřadu. Na základě této veřejné zakázky bude zadavatel zadávat dodavateli, podle svých aktuálních potřeb jednotlivé dílčí zakázky na provedení prací formou objednávky. Řemeslné práce spočívají v provedení objednaných prací včetně dodávky materiálů nezbytných pro zajištění oprav nebo úprav, zajištění kvalifikované pracovní síly, demontáž a montáž včetně likvidace odpadu a dopravy. Dodavatel zajistí hot-line pro nahlášení požadavků zadavatele s rychlým reakčním časem od nahlášení požadavku zadavatele.
Interne Kennung49785/2023-UVCR-2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Praha
Beschreibung• Lichtenštejnský palác, U Sovových mlýnů 506/4, Praha 1 • Strakova akademie, nábř. Edvarda Beneše 128/4, Praha 1, hlavní a provozní budova a areál Šance, • Kramářova vila, Gogolova 212/1, Praha 1 • Hrzánský palác, Loretánská 177/9, Praha 1 • Vladislavova 9, Praha 1 • Slavíčkova vila, Slavíčkova 628, Praha 6 • Chabry, U Větrolamu 1702, Praha 8 – Dolní Chabry
Optionen
Beschreibung der OptionenZměna sazby DPH Cenu plnění je možné měnit v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZDPH“). V takovém případě bude cena plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH a smluvní strany mezi sebou uzavřou dodatek k Rámcové dohodě. Zhotovitel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění. Inflační doložka V případě, že průměrná roční míra inflace vyhlášená Českým statistickým úřadem vždy v lednu daného roku za předcházející kalendářní rok přesáhne 3 %, může být cena zvýšena o polovinu dosažené průměrné roční míry inflace, a to prostřednictvím uzavření dodatku k Rámcové dohodě na základě předchozí žádosti dodavatele, nejdříve však po uplynutí 24 měsíců ode dne nabytí účinnosti původní Rámcové dohody. Cenu je možné zvýšit pouze o polovinu průměrné roční míry inflace dosažené v kalendářním roce, který bezprostředně předcházel okamžiku doručení žádosti o její zvýšení. Zvýšení jednotkové ceny je účinné prvním dnem měsíce následujícího po měsíci, ve kterém byl dodatek uveřejněn v Registru smluv. Změna dodavatele Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě kdy uzavřená Rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena a) dohodou smluvních stran, b) výpovědí jedné ze smluvních stran; c) odstoupením od Rámcové dohody jedné ze smluvních stran z důvodů uvedených v Rámcové dohodě; d) odstoupením od Rámcové dohody z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ; e) z důvodu zániku závazku pro následnou nemožnost plnění; f) zánikem právnické osoby bez právního nástupce; g) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ; h) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele nebo nastane-li u dodavatele obdobná situace podle právního řádu země jeho sídla; i) v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle § 83 ZZVZ. Nastane-li některý z případů popsaných v bodech výše, je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu na plnění veřejné zakázky s novým dodavatelem za podmínek uvedených níže v čl. 8.3.2.1 a 8.3.2.2 této zadávací dokumentace. V případě změny dodavatele může dojít ke změně poddodavatelů v souladu s nabídkou nového dodavatele a údajů vztahujících se k osobě dodavatele (např. kontaktní osoby, kontaktní údaje, dále jen „povolené změny Rámcové dohody“). Změna dodavatele v případě společné účasti dodavatelů V případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ a bodu 8.3.2 písm. písm. e) až h) tohoto článku je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu se zbývajícími dodavateli, pokud i nadále budou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v této zadávací dokumentaci. Změna dodavatele v ostatních případech V případě ukončení Rámcové dohody dle písm. a) až h) bodu 8.3.2 výše je zadavatel oprávněn uzavřít Rámcovou dohodu s druhým účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v zadávacím řízení. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 ZZVZ a posoudí, zda u tohoto účastníka nejsou naplněny povinné důvody pro vyloučení vybraného dodavatele dle § 48 ZZVZ (dále jen „důvody, pro které by nebylo možno uzavřít Rámcovou dohodu s druhým účastníkem v pořadí“). Pokud jsou naplněny důvody, pro které by nebylo možno uzavřít Rámcovou dohodu s druhým účastníkem v pořadí v zadávacím řízení, může zadavatel oslovit dodavatele, který se umístil na třetím místě v pořadí. Druhý, příp. další účastník v pořadí je povinen splnit další podmínky uzavření Rámcové dohody dle čl. 10 této zadávací dokumentace. Rámcová dohoda musí odpovídat nabídce podané dodavatelem v původním zadávacím řízení. V případě, že vybraný účastník již předmět veřejné zakázky zčásti splnil a ukončení Rámcové dohody nemá dopad na tuto část poskytnutého plnění, lze s druhým účastníkem v pořadí uzavřít Rámcovou dohodu jen na zbylou část předmětu plnění veřejné zakázky, pokud je tato část oddělitelná a z nabídky tohoto účastníka lze dovodit její poměrnou cenu. Postup dle předchozího odstavce se použije obdobně pro další účastníky zadávacího řízení v pořadí, pokud druhý účastník Rámcovou dohodu odmítne uzavřít, neposkytne součinnost k jejímu uzavření, nesplní podmínky účasti, jsou naplněny důvody pro vyloučení nebo již neexistuje.
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Sezimovo Ústí
Beschreibung• Benešova vila, Dr. E. Beneše 201, 391 01 Sezimovo Ústí