2. Verfahren
Verfahren
Titel: EZ/158/2025/UG
Beschreibung: Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych dla potrzeb Centralnej Sterylizatorni Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Wskaźniki chemiczne - kontrola pakietu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych dla potrzeb Centralnej Sterylizarorni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w formularzu asortymentowo – cenowym - załącznik nr 2 do SWZ ,
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Wskaźniki emulacyjne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Naboje EO
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Testy kontroli mycia kanałów oraz dezynfekcji
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Wskaźniki biologiczne szybkiego odczytu
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Kontrola wsadu i dokumentowanie
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Taśma papierowa
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Filtry i plomby do pojemników sterylizacyjnych
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Akcesoria pomocnicze
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Olej do konserwacji wyrobów medycznych
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Jednorazowe opakowania do sterylizacji
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Maty chłonne
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Akcesoria do sterylizacji nadtlenkiem wodoru
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Materiały eksploatacyjne do systemu komputerowego MEDOK
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Opakowania poliolefinowo-foliowe
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Kontrola mycia ultradźwiękowego i maszynowego