643005-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Dienstleistungen – Zabezpieczenie logistyczne ćwiczenia wojskowego realizowanego w dniach od 16.11.2026 r. do 25.11.2026 r. na terenie kompleksu przy ul. Radiowej 2 w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpieczenie logistyczne ćwiczenia wojskowego realizowanego w dniach od 16.11.2026 r. do 25.11.2026 r. na terenie kompleksu przy ul. Radiowej 2 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest zabezpieczenie logistyczne ćwiczenia wojskowego realizowanego w dniach od 16.11.2026 r. do 25.11.2026 r. na terenie kompleksu przy ul. Radiowej 2 w Warszawie (kod CPV: 39522530-1). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp został skrócony do 15 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Spowodowane jest to pilną potrzebą udzielenia zamówienia ze względu na krótki czas, który pozostał na realizację zadań.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji